Yayında cinnet geçiren Twitch yayıncısı banlandı!

Ünlü Apex Legends ve Overwatch yayıncısı Mat Vaughn, yayında kendine zarar vermesi sonucu (kafasında klavye kırdı) Twitch’ten süresiz olarak banlandı! İşte kafasında klavye kırma anları!


-1
-1 points
Çinnet Geçiren yayıncı banlandı

Ünlü Apex Legends ve Overwatch yayıncısı Mat “Dellor” Vaughn, yayındaki agresif tavırları ve kendine zarar vermesi sonucu (kafasında klavye kırdı) Twitch’ten süresiz olarak banlandı!

Kafasında klavye parçalayan Twitch yayıncısı

Twitch yine bir başka banlanma olayı ile gündeme geldi. Bu sefer profesyonel bir oyuncunun fişini çekti. Ünlü Apex Legends ve Overwatch yayıncısı MattDellorVaughn, yayındaki agresif tavırlar ve kafasında klavye parçalaması nedeniyle Twitch’ten süresiz olarak banlandı!

Kafasında klavye kıran yayıncı
MattDellorVaughn

Başka bir haber: Kadın Twitch yayıncısı +18 cosplay gerekçesi ile banlandı! Haberi okumak için tıkla

Twitch Türkiye’de akıllara Oğuz Sasi geldi!

Oğuz sasi twitch ban
Oğuz Sasi

Türkiye tarafında da bu haberi görünce bir çok kişinin aklına muhtemelen Oğuz Sasi gelmiştir. Ancak Oğuz Sasi için böyle bir durum söz konusu değil. Çünkü kendine zarar vermiyor ve insanları intihara sürükleyecek davranışlar sergilemiyor. Eğer söz konusu olursa Twitch bu konuya da el atacaktır. Ancak şuana kadar böyle bir durum Oğuz Sasi için gündeme gelmedi.

Cinnet geçiren Twitch yayıncısı nasıl banlandı?

Cinnet geçirip twitch den banlandı
Cinnet geçirip Twitch’den banlandı

Twitch yayında oyun oynarken sinirlenip kendine zarar veren yayıncının intihara meyilli paylaşım yaptığı da ortaya çıktı. Yayındaki hal ve hareketlerinin normal olmadığını ve kendisine zarar vermesinin çeşitli yaş gruplarına göre büyük sorun teşkil ettiğinden dolayı uzaklaştırılması doğru karar.

Twitch’den banlanan yayıncıdan gelen açıklama

Kafasında klavye kırıp banlanan yayıncı
Kafasında klavye kıran yayıncı

Dellor yaptığı açıklamada uzun süredir depresyonda olduğunu, bunu değiştirmek için elinden geleni yapmaya çalıştığı belirtmiş. Yayıncı açıklamasındaki son sözleri ise Twitch’e sadık olduğunu ve maddi manevi her şeyinin Twitch ibaret olduğunu belirtmesi olmuş

Canlı yayında kafasında klavye kırdığı anlar!

Daha fazla video için YouTube kanalımıza abone olabilirsiniz

Jahrein’in konu ile ilgili Twitter paylaşımı dikkat çekti

Jahrein‘den kafasında klavye kıran yayıncı yorumu

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Daha önce Türklere küfür edip banlanan yayıncı haberini okumak için buna tıkla


Like it? Share with your friends!

-1
-1 points

What's Your Reaction?

Şaşkın Şaşkın
2
Şaşkın
ne? ne?
6
ne?
üzgün üzgün
4
üzgün
Kızgın Kızgın
3
Kızgın
süper süper
6
süper
Eğlenceli Eğlenceli
6
Eğlenceli
asosyel asosyel
5
asosyel
beğendim beğendim
4
beğendim
güldüm güldüm
5
güldüm
4dudeYaso

18 yaşına yeni giren Yasin, girişimcilik ve web tarafında kodlama ile uğraşmakta. 5 Ekim 2017 tarihinde ilk ve en büyük Twitch haber medyası MagazinTwitch'i kurdum. Şuanda 120 bin takipçiye sahip olan haber platformumu her geçen gün büyütmek ve daha iyi yerlere getirmek için çalışıyorum.

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir