Wtcn ve Kendine Müzisyen Altın Kelebek Ödülleri adayı!

Twitch Türkiye'nin en fazla takipçisine sahip Wtcn ile Twitch'de en hızlı patlama yapan yayıncısı Kendine Müzisyen Altın Kelebek Ödülleri'nde "En İyi Influencer" kategorisine aday gösterildi!


1
1 point
Wtcn Kendine Müzisyen Altın kelebek ödülleri

Bu yıl ilk kez Twitch yayıncıları da “En iyi Influencer” kategorisine aday gösterildi.

Kemal Can “Kendine Müzisyen” Parlak

Kendine Müzisyen Altın Kelebek Ödülleri adayı
Kendine Müzisyen Altın Kelebek Ödülleri adayı

Son 1 yılın en hızlı büyüyen yayıncısı olarak bilinen Kendine Müzisyen, kısa sürede en fazla takipçiye sahip yayıncılarda ilk 10’a dahi giremezken şuanda 4 e girebiliyor ve anlık izlenme oranıyla da ilk 2 ye girmeyi başardı. Twitch’de 923 bin takipçiye sahip olan yayıncı Ferit Karakaya, Şükrü Şentürk ile ilk önce Bosslayf ile daha sonra geçtiğimiz günlerde finalini gerçekleştiren BigBosslayf ile büyük projelere imza attı.

En çok izlenen 10 Türk Twitch yayıncısını sizler için derledik! İşte o liste

Ferit “WtcN” Karakaya

Ferit Karakaya Altın Kelebek Ödülleri adayı
WtcN Altın Kelebek Ödülleri adayı

Twitch’in en büyük yayıncısı olan Ferit Karakaya, Twitch’de şuanda 1 milyon 323 bin takipçiye sahip. Bosslayf ve BigBosslayf’ın yapımcılarından (Kemal, Şükrü, Ferit) olan Wtcn, büyük projelere imza atmaya devam ediyor.

Wtcn ve Kendine Müzisyen influencer ödülü
Wtcn ve Kendine Müzisyen “En İyi Influencer” kategorisi adayı

46. düzenlenen Türkiye’nin en prestijli ve köklü ödül töreni olan Altın Kelebek Ödülleri’nde “En İyi Influencer” kategorisine Ferit Karakaya ve Kemal Can Parlak aday gösterildi. Bu kategoriye aday gösterilen bir başka içerik üreticileri de; Reynmen, Enes Batur, Alper Rende, Webtekno, Duygu Özaslan….

Twitch yayıncısı Elanur’un “Bela” şarkısı “Yılın En İyi Şarkısı” kategorisine aday oldu. İşte o adaylar ve oy verme işlemleri için tıkla!


Like it? Share with your friends!

1
1 point

What's Your Reaction?

Şaşkın Şaşkın
3
Şaşkın
ne? ne?
1
ne?
üzgün üzgün
5
üzgün
Kızgın Kızgın
2
Kızgın
süper süper
0
süper
Eğlenceli Eğlenceli
7
Eğlenceli
asosyel asosyel
6
asosyel
beğendim beğendim
4
beğendim
güldüm güldüm
4
güldüm
4dudeYaso

18 yaşına yeni giren Yasin, girişimcilik ve web tarafında kodlama ile uğraşmakta. 5 Ekim 2017 tarihinde ilk ve en büyük Twitch haber medyası MagazinTwitch'i kurdum. Şuanda 120 bin takipçiye sahip olan haber platformumu her geçen gün büyütmek ve daha iyi yerlere getirmek için çalışıyorum.

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir