Twitch’e Aynı Anda Video İzleme Özelliği Geliyor!

Son zamanlarda rakipleri ile başı belaya giren Twitch tahtını sağlamlaştırmak için kendi içerisinde yeni bir konsept oluşturmaya karar verdi. Twitch'e gelen "İzleme Partileri" özelliği sayesinde artık kullanıcılar aynı anda video izleyebilecekler. Detaylar için haberi okuyunuz.


0
twitche yeni özellik geliyor

Twitch son zamanlarda tahtını sallayan platformlardan sıkılmış olmalı ki fark yaratmak amacıyla kendi içerisinde çok farklı bir özelliği deniyor. Artık kullanıcılar birlikte video izleyebilecek. Şuanda sadece belirli kişilerin kullanabildiği özellik deneme aşamasında.

Twitch IGDB’si Satın Aldı! Detaylar için tıkla.

Twitch uzun zaman önce bilindiği üzere Amazon tarafından satın alınmıştı. Amazon Prime projesini desteklemek ve Twitch’e yatırım yapmak adına kullanıcıların Rabbit ve watch2gether sitelerindeki gibi aynı anda video izleyebileceği bir özellik üzerinde çalışıyor. Bu özellik sayesinde Amazon Prime üzerinden dilediğiniz videoyu arkadaşlarınızla izleyebilecek ve chatde istediğiniz gibi sohbet edebileceksiniz. Şuanda bu özelliğin adı “İzleme Partisi” olarak geçmekte. Bu özellik sadece Twitch Prime kullanıcıları tarafından kullanılabilecek. Deneme sürümünü kullanabilecek olan hesaplara Twitch tarafından bilgilendirici bir mail gönderildi.

Kullanıcılara gönderilen e-posta;


Like it? Share with your friends!

0

What's Your Reaction?

Şaşkın Şaşkın
3
Şaşkın
ne? ne?
1
ne?
üzgün üzgün
6
üzgün
Kızgın Kızgın
3
Kızgın
süper süper
1
süper
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
asosyel asosyel
6
asosyel
beğendim beğendim
4
beğendim
güldüm güldüm
5
güldüm
Unk4st

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir