İninal Kart ile bedava 5 TL kazanma

Yeni Inınal kart ile para kazanma özelliği geldi. İşte 5+2 TL VE 5 TL olmak üzere iki farklı şekilde ücretsiz bakiyenizi alabilirsiniz. Nasıl mı? Hemen anlatalım:


1
1 point
Yeni ininal kart ile bedava para kazanma

İninal Kart, Kullanıma hazır, her yerde geçen bir alışveriş kartıdır. İninal kartınıza yüklediğiniz para kadar harcama yapabilirsiniz. Yani ön ödemeli bir karttır. Bu da aile bireylerinin hep korktuğu acaba bu kartı alınca eksi bakiye olur mu gibi soruları cevaplamış olduk. Karta sahip olmak ve kullanmak için 12 yaş ve üzerinde olmanız yeterlidir. Kredi kartı ve/veya banka kartının geçtiği her yerde rahatlıkla ve güvenle kullanabilirsiniz.

İninal ile bedava para kazanma
İninal ile bedava para kazanma

Genellikle internet alışverişleri için gençler tarafından kullanılan kartın tasarımı tam anlamıyla değişti ve eski kartlar artık kullanılamaz hale getirildi. Eski kartların iptal olması ve yeni üyeleri kazanma hevesi ile ininal ekibi bu kartta yeni bir kampanya ortaya sundu. Eğer eski karta sahipseniz ve yeni geçiş yapıyorsanız 5+2 TL kadar ücret alıp bu ücret ile yeni kartı temin edebiliyorsunuz. Yani eski karta harcadığınız para size geri veriliyor bu para ile de ister yeni kartı alıp kullanıma devam edin. İster harcayın size kalmış.

İninal Kart’ta bedava 5 TL nasıl kazanılır?

Bu ücreti kazanmak için hatta internet alışverişleriniz için dahi ininal cüzdan uygulaması ile sanal kart oluşturup alışveriş yapabilirsiniz. Şimdi bu ücreti kazanmak için indirip kurduğumuz ininal cüzdan uygulamasına giriyoruz ve kaydol kısmından bilgilerimizi oluşturuyoruz bu kısımda davet kodu seçeneği yer alacak buraya yd794227 isimli kodu girerek ücretsiz 5 tl kazanıyorsunuz. Bu işlemi daha önce yapmayan bir arkadaşımız var ise ininal her seferinde her hesap için bu işlemi yapma imkanı sağlıyor. Ayrıca bu kodla girdiğinizde siz de kendi arkadaşlarınıza kodunuzu verirseniz siz de 2 şer TL kazanabilirsiniz.

İninal 5 TL kazanma kodu: yd794227

Ayrıca sizler için ekibimiz tarafından hazırlanan eğlenceli ve içten rehber videosunuzu buradan izleyebilirsiniz:

Ininal bedava 5 TL KAZANMA


Like it? Share with your friends!

1
1 point

What's Your Reaction?

Şaşkın Şaşkın
3
Şaşkın
ne? ne?
3
ne?
üzgün üzgün
6
üzgün
Kızgın Kızgın
3
Kızgın
süper süper
0
süper
Eğlenceli Eğlenceli
6
Eğlenceli
asosyel asosyel
7
asosyel
beğendim beğendim
5
beğendim
güldüm güldüm
5
güldüm
4dudeYaso

18 yaşına yeni giren Yasin, girişimcilik ve web tarafında kodlama ile uğraşmakta. 5 Ekim 2017 tarihinde ilk ve en büyük Twitch haber medyası MagazinTwitch'i kurdum. Şuanda 120 bin takipçiye sahip olan haber platformumu her geçen gün büyütmek ve daha iyi yerlere getirmek için çalışıyorum.

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir