En fazla takipçiye sahip Twitch yayıncıları

En fazla takipçiye sahip Twitch yayıncıları sıralaması karşınızda! İşte YouTuber'lar kadar milyonlarca takipçiye sahip Twitch yayıncıları!


1
1 point
En fazla takipçiye sahip twitch yayıncıları

Twitch Türkiye tarafında da ne kadar kitleye büyük kitleye sahip olsa da globalde de çok büyük kitlelere sahip. Türkiye’de en fazla 1.3 milyon takipçiye sahip yayıncı varken globalde bu rakam yaklaşık 15 milyona dayanmış durumda.

Tyler “Ninja” Blevins

Ninja Twitch'te ne kadar takipçiye sahip
Ninja

Twitch’in en büyük takipçi kitlesine sahip olan yayıncı bu kitlesinin büyük kısmını YouTube tarafında da barındırıyor. YouTube’da 22,5 milyon takipçiye sahip olan yayıncı Twitch’de ise en fazla takipçiye sahip olan yayıncı konumunda. Şuanda Twitch arasındaki partnerlik sözleşmesini bitiren yayıncı 15 milyon takipçili hesabını kullanmıyor. Yeni duyurduğu Mixer üzerinden yayınlarına devam eden yayıncının 15-25 milyon dolar kadar bir ücret aldığı iddia ediliyor. Şuanda Mixer’de kısa sürede 2.5 milyon takipçiye ulaşan yayıncı her geçen gün kitlesini Mixer’e taşıyor. Twitch’de hesabı 14 milyon 700 bin takipçiye sahip ve listemizde 1. sırada.

Twitch Prime ile ücretsiz abonelik rehberi için tıkla

Turner “Tfue” Ellis Tenney

Tfue Twitch'te ne kadar takipçiye sahip
Tfue

Profesyonel Fortnite yayıncısı ve e-Sporcusu olan Tfue, Twitch’de her geçen hızlıca büyüyor. 7 milyon takipçiye sahip yayıncı Twitch’de en çok takipçiye sahip yayıncılar arasında 2. sırada. Aktif olarak yayıncılara bakarsak Ninja’nın da Twitch’i bıraktığını da biliyoruz. Bu yüzden bu mantığa göre en fazla takipçiye sahip yayıncı diyebiliriz.

Michael “Shroud” Grzesiek

Shroud Twitch'te ne kadar takipçiye sahip
Shroud

PUBG ve e-Sporcu hayatı ile tanınan Shroud, aktif şekilde CS:GO da oynamakta. Twitch’in enlerinden olan yayıncı 6 milyon 957 bin takipçiye sahip ve listemizde 3. sırada.

Ali “TheMyth” Kabbani

TheMyth Twitch'te ne kadar takipçiye sahip
TheMyth

Twitch’in bir başka Fortnite yayıncısı olan Ali, 5 milyon 391 bin takipçiye sahip ve listemizde 4. sırada.

Brett “Dakotaz” Hoffman

Dakotaz Twitch'te ne kadar takipçiye sahip
Dakotaz

YouTuber olan Dakotaz profesyonel olarak da bir Fortnite oyuncusu, Twitch’te en hızlı şekilde büyüyen bir başka yayıncı olan Dakotaz, Amerika’nın sevilen yayıncılarından. 4 milyon 67 bin takipçiye sahip olan yayıncı listemizde 5. sırada.

Türk yayıncılar için yaptığımız liste için buraya tıklayabilirsiniz


Like it? Share with your friends!

1
1 point

What's Your Reaction?

Şaşkın Şaşkın
2
Şaşkın
ne? ne?
6
ne?
üzgün üzgün
4
üzgün
Kızgın Kızgın
2
Kızgın
süper süper
6
süper
Eğlenceli Eğlenceli
6
Eğlenceli
asosyel asosyel
5
asosyel
beğendim beğendim
3
beğendim
güldüm güldüm
4
güldüm
4dudeYaso

18 yaşına yeni giren Yasin, girişimcilik ve web tarafında kodlama ile uğraşmakta. 5 Ekim 2017 tarihinde ilk ve en büyük Twitch haber medyası MagazinTwitch'i kurdum. Şuanda 120 bin takipçiye sahip olan haber platformumu her geçen gün büyütmek ve daha iyi yerlere getirmek için çalışıyorum.

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir