Elanur ve Reynmen Altın Kelebek Ödülleri adayı!

Twitch yayıncısı Elanur Pat'ın 1 ay önce çıkartmış olduğu "Bela" şarkısı ve YouTuber Reynmen'in rekorlar kıran şarkıları Altın Kelebek Ödülleri'nde "Yılın En İyi Şarkısı" kategorisinde aday gösterildi. 2019-2020 sezonu Altın Kelebek Ödülleri sahiplerini bekliyor.


1
23 shares, 1 point
Elanur ve Reynmen "Yılın En İyi Şarkısı"
Yılın en iyi şarkısı adayları Elanur ve Reynmen

Twitch yayıncısı Elanur Pat‘ın 1 ay önce çıkartmış olduğu “Bela” şarkısı ve YouTuber Reynmen‘in rekorlar kıran şarkıları Altın Kelebek Ödülleri‘nde “Yılın En İyi Şarkısı” kategorisinde aday gösterildi. 2019-2020 sezonu Altın Kelebek Ödülleri sahiplerini bekliyor.

Elanur – Bela

Elanur Bela Altın Kelebek Ödülleri adayı
Elanur‘un Bela şarkısı Altın Kelebek Ödülleri adayı

Elanur Pat‘ın ilk teaserini yayınladığı şarkı aylarca izleyicilerini bekletti. Şarkının teaser kısmı ve nakarat kısmını Twitch yayınlarında mırıldanan Elanur‘un o anlarının klipleri sosyal medyalarda yayılarak sık sık gündeme geliyordu. Bu durumun giderek artması ile profesyonel şekilde bunu kayda alıp yayınlayan Elanur Pat, 1 ay gibi bir kısa sürede yaklaşık 12 milyon izlenmeye ulaştı.

Elanur’un Bela şarkısı ne kadar beğenildi?

Elanur "Bela" Altın Kelebek Ödülleri'ne aday gösterildi.
Elanur “Bela” Altın Kelebek Ödülleri

Elanur ilk şarkısı ile yaklaşık 12 milyon izlenirken, 432 bin dislike ile de ayrı bir rekoru daha kırmış oldu. 1 ay önce yayınlanan şarkı 314 bin like alırken, 432 bin dislike ile de resmen akıllara kazındı.

En çok izlenen 10 Türk Twitch yayıncısını listeledik! Buradan habere ulaşabilirsin!

Reynmen – Ela

Reynmen "Ela" Altın Kelebek Ödülleri'ne aday gösterildi.
Reynmen’in Ela şarkısı Altın Kelebek Ödülleri adayı

Reynmen‘in çıkartmış olduğu Ela şarkısı tüm rekorları altüst etmişti. Şarkının çıktığı gün 15 milyondan az izlenirse Instagram hesabını kapatacağını söyleyen Yusuf Aktaş‘ın şarkısı 1 gün olmadan 17 milyonu geçip bu kadar kısa sürede dünyanın en fazla beğeniyi alan videosu da olmuştu.

Reynmen’in Ela şarkısı ne kadar beğenildi?

Reynmen Ela Altın Kelebek Ödülleri
Reynmen Ela Altın Kelebek Ödülleri’ne aday gösterildi.

Kısa sürede sadece YouTube‘da 171 milyon dinlenen Ela şarkısı 2,7 milyon like alırken 228 bin dislike alarak bir rekoru daha kırmıştı.

Reynmen Ela ve Elanur Bela Altın Kelebek Ödülleri
Reynmen Ela ve Elanur Bela Altın Kelebek Ödülleri adayı

Elanur‘un ve Reynmen‘in şarkıları en prestijli ödül törenlerinden olan Altın Kelebek Ödülleri‘nde “Yılın En İyi Şarkısı” kategorisinde aday gösterildi.

Twitch yayıncılarından Wtcn ve Kendine Müzisyen de Altın Kelebek Ödülleri’ne aday gösterildi! Haberi okumak ve detaylar için tıkla

En fazla takipçiye sahip 10 Türk Twitch yayıncısı listesine buradan ulaşabilirsiniz. Bu tarz istatistiksel bilgiler için takipte kalınız. Diğer kategoriler ve tüm adaylara göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz. Ayrıca favori adaylara oy da verebilirsiniz.


Like it? Share with your friends!

1
23 shares, 1 point

What's Your Reaction?

Şaşkın Şaşkın
2
Şaşkın
ne? ne?
12
ne?
üzgün üzgün
5
üzgün
Kızgın Kızgın
3
Kızgın
süper süper
6
süper
Eğlenceli Eğlenceli
6
Eğlenceli
asosyel asosyel
5
asosyel
beğendim beğendim
4
beğendim
güldüm güldüm
5
güldüm
4dudeYaso

18 yaşına yeni giren Yasin, girişimcilik ve web tarafında kodlama ile uğraşmakta. 5 Ekim 2017 tarihinde ilk ve en büyük Twitch haber medyası MagazinTwitch'i kurdum. Şuanda 120 bin takipçiye sahip olan haber platformumu her geçen gün büyütmek ve daha iyi yerlere getirmek için çalışıyorum.

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir