Bir Twitch yayıncısı daha Mixere geçti!

Bir dev daha Twitch'i bırakıp Mixer'e geçti. Ninja, Shroud gibi Twitch'in en büyük yayıncılarından sonra 1 milyondan fazla takipçisi olan bir yayıncı daha Mixer'e geçiş yaptı!


0
Bir yayıncı daha Twitch'i bıraktı

Geçtiğimiz 2 ay da ilk olarak Twitch’in 14 milyonluk devi olan Ninja’yı transfer eden Mixer, gündemde büyük yankı uyandırmıştı. Bu günlerde ise Twitch’in ikinci büyük yayıncısı (7 milyon takipçiye sahip) olan Shroud’u da aldığını duyurdu. Bugün ise 1 milyondan fazla takipçisi olan bit başka yayıncı olan King Gothalion adlı yayıncının da Mixer’e geçtiğini duyurdu!

King Gothalion da Twitch’i bırakıp Mixer’e geçti!

King Gothalion da Twitch'i bırakıp Mixer'e geçti!

1 milyondan fazla takipçisi bulunan King Gothalion da Twitch’i bıraktı. Twitch’de 50 milyon görüntülenmesi bulunan yayıncı Mixer ile anlaşma yaptı. Mixer’in sosyal medya hesaplarından paylaşımlara göre yayıncı artık düzenli olarak Mixer’de yayın yapacak.

3 gün önce de Twitch’in en iyilerinden biri olan Shroud’u da transfer ederek gündeme yeniden gelen Mixer, gün geçtikçe global tarafta en iyi yayıncıları almaya devam ediyor. Twitch’den ise bu duruma bir cevap henüz gelmiş değil.

Twitch Türkiye tarafında da “Mixer’den teklif gelirse değerlendireceğim” diyen birkaç yayıncı var olduğunu biliyoruz. Mixer, Türkiye’nin potansiyelini eğer görmemişse ve ilerleyen zamanlarda görürse buraya da el atacağından eminiz. Çünkü Türkiye kitlesi en basit ve en makul kitle olarak duruyor. Çünkü global’de aldığı 1 milyonluk yayıncıya onlarca milyon dolar ödenirken bu miktar Türkiye’deki bir yayıncıya tabi ki verilmez. Bu durumdan 1-2 milyon TL’ye dahi Türkiye’den yayıncı transfer edebileceğini umuyoruz. Sizce ilerleyen günlerde hangi yayıncılar Mixer’e geçer?

Okumadan geçme: Twitch döviz kurunu sabitledi ve Türk Lirası ile abonelik dönemini başlattı! İşte tüm detaylar


Like it? Share with your friends!

0

What's Your Reaction?

Şaşkın Şaşkın
4
Şaşkın
ne? ne?
2
ne?
üzgün üzgün
6
üzgün
Kızgın Kızgın
4
Kızgın
süper süper
2
süper
Eğlenceli Eğlenceli
1
Eğlenceli
asosyel asosyel
0
asosyel
beğendim beğendim
6
beğendim
güldüm güldüm
6
güldüm
4dudeYaso

18 yaşına yeni giren Yasin, girişimcilik ve web tarafında kodlama ile uğraşmakta. 5 Ekim 2017 tarihinde ilk ve en büyük Twitch haber medyası MagazinTwitch'i kurdum. Şuanda 120 bin takipçiye sahip olan haber platformumu her geçen gün büyütmek ve daha iyi yerlere getirmek için çalışıyorum.

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir